(732) 323-6426

Kredyt lekarstwem na bankowe długi? Popadnięcie w długi przytrafić może się każdemu z nas. Nie każdy jednak zna odpowiednie sposoby, po skorzystaniu z których uda mu się z tym problemem zawalczyć. Gdzie znaleźć pomoc przy zadłużeniu? Gdzie konsolidacja pożyczek dla zadłużonych?

(912) 755-1490

Extraportfel to marka bliźniacza dla Lendon. Obie te platformy należą do większej spółki – mianowicie Creamfinance Polska. Dzisiaj postanowiliśmy się przyjrzeć pożyczce w Ekstraportfel, głównie ze względu na fakt, że oferuje jedną z najlepszych pierwszych pożyczke udzielnych za darmo, która łączy w sobie jedną z najwyższych kwot na rynku do 2000 zł i ponadprzeciętny okres spłaty do 45 dni. Zwykle w przypadku promocyjnych pożyczek za darmo udzielnych przez Internet maksymalny okres spłaty wnosi 30 dni. Wyjątkiem jest Wonga i Ferratum Bank, gdzie obecnie mamy okres spłaty do 60 dni.

6512971189

Pożyczki pozabankowe są produktami finansowymi obecnymi na polskim rynku od wielu już lat. Wzbudzają spore zainteresowanie i są przeważnie traktowane jako alternatywa dla bankowych kredytów. Co zatem warto wiedzieć na ich temat

Jaki pożyczki pozabankowe są bez zaświadczeń o dochodach