Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kategorie
Newsletter

Polecamy

Gwoździe łączone plastikiem 21°

Gwoździe łączone papierem 34°

Wkręt do konstrukcji drewnianych z łbem stożkowym i talerzowym

ŁĄCZNIKI

Witamy serdecznie na stronie internetowej firmy W&W – wyłącznego dystrybutora narzędzi Aplus Pneumatic Corp. oraz Jitool Corp. W szerokiej ofercie znajdują się narzędzia pneumatyczne oraz wysokiej klasy łączniki. Wśród proponowanych produktów znajdują się między innymi gwoździarki i wkrętarki pneumatyczne, sztyfty, wkręty, gwoździe, solidne zszywki oraz inne akcesoria.


trienniality

Solidne i funkcjonalne gwoździarki pneumatyczne wykorzystywane w budownictwie oraz produkcji. Łatwe w obsłudze, uniwersalne, niewielkich rozmiarów, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w trudno dostępnych miejscach.

330-761-6364

Profesjonalne sztyfty bezłebkowe o różnorodnych rozmiarach, przystosowane do mocowania dekoracji, ram, listew, a także do montażu mebli. Przystosowane do sztyfciarek elektrycznych i pneumatycznych.

Wkrętarki pneumatyczne

Nowoczesne wkrętarki pneumatyczne o wszechstronnym zastosowaniu. Wyróżniające się odpowiednią mocą oraz możliwością doboru prędkości obrotów i momentów obrotowych. Zapraszamy.

Wkręty do drewna

Znajdujące się w naszej ofercie wkręty do drewna (na taśmie oraz konstrukcyjne), a także do metalu to akcesoria wyjątkowo solidne, mocne i wytrzymałe. Co ważne – ich charakterystyka doskonale sprawdzi się w każdym projekcie.

5807499159

W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne zszywacze pneumatyczne wykorzystywane w przemyśle tapicerskim, stolarstwie oraz przy mocowaniu folii. Szerokie możliwości i funkcjonalność to największe atuty tych narzędzi.

410-663-5057

Trwałe i wytrzymałe zszywki o różnych wymiarach, które można dopasować do własnych potrzeb oraz do możliwości swoich narzędzi. Zgodne z normą PN - EN 14566 + A1:2010 i opatrzone znakiem CE.