SZANOWNI PAŃSTWO!

Serdecznie witamy na stronie internetowej Galerii Drzwi we Wrocławiu!

Drzwi Wrocław

Nasza firma to niekwestionowany specjalista w zakresie dystrybucji oraz montażu wysokiej klasy drzwi wewnętrznych, w tym także szklanych, drzwi przesuwnych, kabin prysznicowych, jak również nowoczesnych zabudów szklanych. Oferowane przez nas rozwiązania stanowią odpowiedź na potrzeby współczesnego klienta. Jako profesjonaliści zawsze staramy się sprostać Państwa wymaganiom.

Nasz asortyment

Jesteśmy oczywiście w pełni świadomi tego, że nasi kontrahenci mogą mieć różne potrzeby. Najważniejsza jest dla nas Państwa satysfakcja. To dlatego obecny asortyment obejmuje drzwi, systemy przesuwne, okucia itd. od znanych producentów. Decydując się na współpracę z naszą firmą, zyskują Państwo pewność, że dostarczamy nieodmiennie produkty najwyższej klasy. Oferujemy drzwi i akcesoria do nich od najlepszych krajowych producentów, m.in. Pol-Skon, Invado, Dre albo Porta. Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego proponujemy także najnowsze kolekcje drzwi, w szerokiej gamie kolorystycznej. Dostępne systemy drzwiowe sprawdzą się zarówno w prywatnych domach i mieszkaniach, jak i w biurach oraz innych obiektach użytku publicznego.

Nasze usługi

Gwarantujemy Państwu profesjonalne, kompleksowe usługi w zakresie niezbędnych pomiarów. Zapewniamy pomoc techniczną na każdym etapie współpracy. Jako specjaliści jesteśmy w stanie doradzić Państwu optymalny wybór. Stale rozwijamy naszą ofertę, w tej chwili poza drzwiami, systemami przesuwnymi oraz kabinami prysznicowymi, możemy Państwu zaoferować także wykonanie wiatrołapów, zabudów szklanych itd. Zawsze mogą Państwo na nasz polegać. Z przyjemnością przygotowujemy ofertę w oparciu o sugestie klienta.

Nasze atuty

Decydując się na współpracę z naszą firmą, mogą Państwo liczyć na pełen profesjonalizm. Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przyczyniło się do tego, że zaufało nam wielu klientów zainteresowanych montażem drzwi, stałych przeszkleń albo wykonaniem i zamontowaniem ozdobnych drzwi szklanych. Terminowość, solidność, kreatywność i rzetelność – tak w skrócie można podsumować naszą firmę. Zapraszamy do współpracy!

Zespół DGD Drzwi Wrocław

 

Proudly Using: AAPL