21. - 24. 6. 2018, 5. ročník, EQUINE SPORT CENTER OLOMOUC

Světový parkur v Olomouci!

Čtyři dny plné závodního napětí nedaleko historického centra nádherné Olomouce.
Přijďte se podívat, bude to jízda!

CSI OLOMOUC ŽIVĚ

Live výsledky & přenos

Sledujte Světový pohár v parkurovém skákání J&T BANKA CSI3*W Olomouc živě!

ZOBRAZIT VÝSLEDKY

AKTUALITY

Program CSI3* Olomouc uzavřelo finále Silver Tour

Čtyřdenní program CSI je minulostí. Poslední soutěž, jíž bylo finále Silver Tour vyhrál v rozeskakování Litevec Andrius Petrovas na Clarity. Druhé místo bral Ital Juan Carlos Garcia s Artiste du Guerpre a třetí dojel Igor Šulek (SVK) na Wavo Lampard.

Publikováno 24.06.2018

Vrchol Junior Tour ovládla Aleksandra Kierznowska

Polka Aleksandra Kierznowska s koněm Dior V vyhrála po rozeskakování nedělní olomouckou Grand Prix juniorů do 140 cm.  Druhé místo obsadila Češka Anna Heldová s Cara Miou a třetí dojela její krajanka Linda Portychová na Davině M. 

Publikováno 24.06.2018

Grand Prix Olomouc opět pro Jörne Sprehe

Vrcholem mítinku CSI3*W Olomouc byla nedělní Grand Prix World Cup s výškou do 160 cm. V rozeskakování jí vyhrála podruhé v kariéře Němka Jörne Sprehe v sedle koně Stakki´s Jumper, která dojela čistě v čase 44,22 sekundy. K velké radosti českých fanoušků dokončil na druhém místě Marek Klus s Carisonem a třetí navíc dojel Ondřej Zvára s hřebcem Quimerem M.

Publikováno 24.06.2018

Litevská radost ve finále Gold Tour v Olomouci

Nedělní program otevřelo finále Gold Tour do 150 cm. Soupeřům v rozeskakování ujel o téměř 2 sekundy Litevec Andrius Petrovas na Caracasovi. Druhý skončil Andreas Brenner (GER) s Quintairou a třetí dojel Roland Englbrecht (AUT) na Mevistos Corwinni. 

Publikováno 24.06.2018

O CSI OLOMOUC

J&T BANKA CSI***W Olomouc - to nejlepší ze světového jezdeckého sportu opět v Olomouci!

Světový pohár je nejprestižnější skokový seriál jednotlivců. Do tohoto mezinárodního souboje jezdci sbírají body v Grand Prix, vrcholné soutěži J&T BANKA CSI3*W Olomouc.

VÍCE INFORMACÍ

PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Přijeď te se podívat na Světový pohár!

Přijeďte se podívat na parkur světové úrovně a prožijte nezapomenutelný víkend v prostředí historické Olomouce. Nasajte závodní atmosféru jezdeckého setkání světového rozměru! Vstup je již tradičně zdarma.

VÍCE INFORMACÍ